Esiteks – inimesed!

Mina olen Anni, Lausloov inimene ja looja. Ehk teisisõnu asutaja. Olen alati pidanud oluliseks anda endast parim ja teinud natuke rohkem, kui minult oodatakse, sest usun, et see läheb inimestele kõige rohkem korda. Minule endale ka. Ma olen alati pidanud oluliseks tegutseda nii, et sünniks midagi erilist, sest kui midagi juba teha, siis stiilselt. Usun, et see jääb inimestele kõige rohkem meelde. Nii naudin ka ise tegutsemist kõige rohkem. Samuti olen alati silmas pidanud seda, et kliendid, koostööpartnerid, kolleegid on eelkõige inimesed nagu igaüks meist. Inimlik lähenemine on see, mida hindan kõrgelt ja millest pean lugu. Usun, et parim turundus on see, kus minnakse isiklikuks, sest ainult nii saab mõni toode või teenus kellelegi päriselt korda minna.

Minu sõnumilooja teekond sai alguse 2012. aastal, kui asusin tööle avalikus sektoris sihtasutuse kommunikatsioonispetsialistina, ametis, kus puutusin tihedalt kokku keskkonnainimestega. Valdkond, mis mind ennast kõnetas, ja sihtgrupp, kellega suutsin samastuda. Eesti loodusest hoolimine peaks olema iga eestlase südameasi. Samal ajal omandasin magistrikraadi kommunikatsioonijuhtimises Tartu Ülikoolis, kust leidsin paar minu inimest. Peale mõneaastast kogemuste kogumist otsustasin end arendada elukoolis, et veeta pool aastat Austraalias reisides ja töötades. Kui keegi küsiks, mis mulle reisist meelde jäi, siis pean taas esile tooma inimesi. Soe ja abivalmis suhtumine saatis sealseid seikluseid igal sammul. Õppisin sellest palju! Naastes Eestisse, asusin rahvusvahelises IT-ettevõttes tööle turundus- ja kommunikatsioonispetsialistina, peagi sai minust turundus- ja kommunikatsioonijuht. Mulle meeldis, et saan oma töös lisaks eestlastele suhelda inimestega üle maailma ning õppida tundma nende töökultuuri. Samuti julgen väita, et tänu mahukate IT-ürituste korraldamisele ei ole mulle võõrad ka IT-inimeste mured ja rõõmud.

Vabakutselise turundaja töö ajendas mind asutama Lausloov OÜ-d, kus saan oma kogemusi ja oskusi parimal võimalikul viisil rakendada. Minu jaoks on oluline, et koostöö klapiks ja tehtaks seda, mis päriselt inimestele korda läheb, sest esiteks – inimesed!